محمد یوسف یزدان پناه کارآفرین خنده روی اصفهانی که با برند جاودان و چند ده ساله «ویدیو لحظه ها» کمتر کسی در اصفهان و استان های هم جوار است که اسمش را نشنیده باشد یا به نحوی از خدماتش استفاده نکرده باشد.او با اشتیاق وصف ناشدنی از پلتفرم «دان شو» به معنای شوی دانایی و پروژه «۳۲ پل» سخن می گوید که وارد وادی آموزش شدن عشق می خواهد و دیوانگی (البته دیوانگی از نوع مثبتش! از نوعی که عاشق مردمت باشی و برایشان آگاهی و حکمت و علم به ارمغان بیاوری.) محمد یوسف یزدان پناه در کنار سالها کارآفرینی در استان اصفهان، همزمان به صورت دلی و عاشقانه، به فعالیت های آموزشی نیز می پردازد و در این راستا، برگزاری همایش های چند هزار نفره با دکتر حلت و دکتر آزمندیان در اوایل دهه هفتاد از کارهای بزرگ ایشان بوده است.شاید الان برگزاری همایش چندصد یا چند هزار نفری با این اساتید برند و مطرح، کار چندان دشواری نباشد اما شما شرایط ۲۰ سال قبل را تصور کنید.در آن زمان نه این اساتید عزیز آنچنان برند بودند و نه مردم خیلی با مباحث مثبت اندیشی آشنا بودند.

عشق به آموزش باعث شد تا پس از واگذاری و سیستم سازی مجموعه شان، تصمیم بگیرند «پلتفرم دان شو» را ایجاد کنند و از دل دان شو، «پروژه ۳۲ پل» متولد شد.

 

چرا ۳۲ پل؟

بی پل قدمی به انتهایی نرسد

آواز کسی به آشنایی نرسد

بی پل نه شکفتنی و نه علمی،سخنی

بی پل که تمدنی به جایی نرسد.

پل در ادبیات ما نماد نجات،اتصال،برقراری ارتباط،دستگیری از انسانها و عبور از جایی به جای دیگر می باشد. در اصفهان ضرب المثلی هست که می گوید: شما یک پل به من نشان بده من ۳۲ تای دیگر را به شما نشان می دهم.در این پروژه علمی،مخاطب یک پل که همان ابراز علاقه و تهیه دوره است را نشان می دهد و ۳۲ آیتم ارزشمند را دریافت می کند.

۳۲ ویدیو آموزشی از ۳۲ استاد کاردرست
۳۲ پادکست آموزشی از ۳۲ استاد کار درست
۳۲ کتاب برتر در حوزه توسعه فردی و کسب و کار
۳۲ فیلم آموزنده،انگیزشی و حال خوب کن
۳۲ قطعه موزیک مثبت
۳۲ عکس نوشته الهام بخش
۳۲ مقاله جامع آموزشی که به صورت اختصاصی برای ۳۲ پلی ها نوشته شده است.
۳۲ ایده برای تغییر که روی کارت پستال زیبا حک شده است.
و نهایتا ۳۲ توصیه درگوشی که اساتید بزرگ ایران به صورت اختصاصی برای شما نوشته اند. البته اگر ۳۲ گز خوشمزه هم داخل پکیج تان دیدید،ابتدا میل کنید و بعد من (پیشنهاد دهنده) و آقای یزدان پناه (فراهم کننده گز) را هم دعا بفرمایید.

 

پروژه آموزشی فرهنگی« ۳۲ پل» در سه فاز طراحی شده است.

۱-فاز اول: رشد و توسعه فردی     Basic

۲-فاز دوم: رشد و توسعه کسب و کار    Advanced

۳-فاز سوم: مهارت های استادی برای کسانی که فاز ۱و۲ را طی کرده و با مصاحبه و گزینش به فاز سوم ورود پیدا می کنند.  Mastery  

 

از راست: جناب موسوی موسس زود ویدیو، جناب یزدان پناه موسس دان شو، استاد شاهین کلانتری از اساتید دان شو.

 

در کنار استاد سعید وفایی از مدرسین دانشو

 

 

چرا ۳۲ پل؟

وجه تسمیه نام دوره را که خدمتتان عرض کردم.اما هوشمندی کار اینجاست که قرار است مخاطب این پروژه به مدت  ۳۲ روز، محتواهایی بصورت میکرو کانتنت(ریز محتوا) دریافت کند.محتوای ۳۲ دقیقه ای که اولا بتواند هر روز با هر حجم کار و گرفتاری، ۳۲ دقیقه را مصرف کند! و دوما با یک استمرار و برنامه ۳۲ روزه تغییرات مثبتی برای خودش رقم بزند چرا که همه می دانیم برای ایجاد عادت و ساخت تغییرات مثبت حداقل ۲۱ روز زمان لازم است.اینک فرد ۱۱ + ۲۱ روز فرصت دارد تا بتواند زندگی و کسب و کارش را بهتر کند.

 

چرا این دوره قابلیت این را دارد که زندگی افراد را دگرگون کند؟

کدام پل

در کجای جهان

شکسته است

که هیچ کس به خانه اش نمی رسد.

دگرگون کردن زندگی ادعای بزرگی است.اما وقتی یک تیم فوق حرفه ای با مجموعه ای از بزرگترین اساتید کشور و با صرف سرمایه گذاری اولیه چندصدمیلیونی بخواهند آموزش هایی را تولید کنند، طبیعتا کیفیت آموزش اولویت شماره یک شان خواهد بود و نتیجه گرفتن مخاطب، تنها دغدغه مجموعه. خود من به شخصه شاهد بودم که جناب یزدان پناه حتی روی رنگ بک گراند ویدیو چقدر حساسیت به خرج می دهند و خب کاملا بدیهی است که چنین فردی  کیفیت فنی ویدیو، انتخاب استاد، محتوای استاد و هر چیز کوچک و بزرگی چقدر برایش مهم است.ایشان به قدری روی محتوا حساس هستند که حتی اگر برنامه ای با صرف چند میلیون تومان هزینه، ضبط شده باشد و کیفیت لازمه را نداشته باشد به راحتی آن برنامه را از دوره حذف می کنند.

 

من به عنوان یک استاد، چگونه می توانم با دانشو همکاری کنم؟

لطفا رزومه و نمونه ویدیو آموزشی خود و ۳ مورد از موضوعات آموزشی خود را به آی دی زیر ارسال فرمایید تا بررسی شود.

 

  جناب یزدان پناه: ۰۹۱۳۱۱۱۴۰۶۳

  اینستاگرام دانشو: instagram.com/danshow.ir

بی پل نرسد جهان به آزادی و عشق

بی پل نشود جهان پر از شادی و عشق

پل راه عبور هنر و علم و کمال

بی پل نرسد جهان به آبادی و عشق

 

۳۳ پل شاهکار معماری در صنعت پل سازی ایران و جهان است و ۳۲ پل شاهکار آموزشی در آینده ای نزدیک خواهد بود.

دوره های پیشنهادی