چالش ۱۰ روزه "بهترین سال زندگی" با دارن هاردی

اگر پاسختان به این سوالات «بله» است، چالش ۱۰ روزه "بهترین سال زندگی" با دارن هاردی مناسب شماست!

در این چالش ۱۰ روزه، با دارن هاردی، هر روز یک ویدئو آموزشی ارزشمند در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این ویدئوها به شما کمک می‌کنند تا روش‌ها و ابزارهایی را کشف کنید که به شما کمک می‌کنند تا ۲۰ درصد رشد شخصیتی و شغلی خود را تجربه کنید.
پخش ویدیو

زندگینامه دارن هاردی

دارن هاردی (Darren Hardy) در فوریه‌ی سال 1971 میلادی در آمریکا متولد شد. زمانی که هجده ماه داشت، والدینش از یکدیگر جدا شدند و او با پدرش زندگی کرد. او از سنین پایین علاقه‌ی زیادی به کسب درآمد و سبک زندگی افراد ثروتمند داشت. این علاقه او را پای صحبت و دوستی افراد ثروتمند بسیاری کشاند. بی‌پروایی او در کنار دوستی با این افراد موجب شد که دارن هاردی در هجده‌سالگی به درآمدی بیش از یک میلیون دلار برسد.

دارن هاردی در سال 2007، ناشر مجله‌ی موفقیت شد و در این مجله مقالاتی را منتشر می‌کرد که با استقبال بالایی از سوی مخاطبان روبه‌رو می‌شدند. اگرچه او بعدها از این سمت استعفا داد، نویسندگی و نشر این مجله به دارن هاردی کمک کرد تا افراد موفق بسیاری را ملاقات کند و از آن‌ها راز موفقیتشان را بپرسد. شنیدن این روایت‌ها در کنار علاقه‌ی شخصی، دارن هاردی را به سمت سخنرانی‌های انگیزشی برد و او دریافت که به کمک کردن به دیگران برای پیدا کردن اهدافشان در زندگی علاقه دارد.

دارن هاردی تا امروز به سازمان‌ها و افراد بی‌شماری مشاوره داده و کارآفرینان بسیاری را به جهان معرفی کرده است.

این دوره‌ مناسب چه افرادی است؟